Genç, eğitimli, aktif, güler yüzlü, çalışkan personeli ile kaliteyi arttırma hedefi olan, hizmet sunumunda müşteri memnuniyeti odaklı, yolculukla sınırlı kalmayıp yolculuk sonrası müşteri ilişkilerini amaç edinen Lüks Ereğli Turizm, konforlu, güvenli, ekonomik ulaşım hizmeti sağlayarak, karayolu taşımacılığı anlamında toplumsal faydayı ve sektörün dinamiğini arttırmayı kendine görev edinmiştir.

Konya’nın Ereğli ilçesinde kurulup, tüm Türkiye’ye hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle adını duyuran firmamız, yenilikçi altyapısı ve anlayışıyla sektöre ve Türkiye’ye katkı sağlamaktadır. Bu anlamda, kurulduğu ilk günden günümüze her anlamda yenilikçi ve gelişimci anlayışı devam ettirmektedir. Firmamız, sefer sayısını 10 kata kadar arttırmıştır, araç filosunu teknolojiye göre yenilemektedir, ikram çeşitliliğini standartların üzerine çıkarmıştır, araç personelleri ve bilet satış personellerinin kıyafetlerini sezona göre tasarlamaktadır, seyahatin keyfini arttırmak için ‘Keyf-i Yol’ dergisini yolcularıyla buluşturmuştur, kısacası sektörün gelişimi ve müşteri memnuniyetinin artması için çağa göre yapısını uyarlamakta, her gün değişip, her gün yenilenmektedir.

Firmamız Türkiye’nin en genç filosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Tamamı 2012 Mercedes-Benz Travego araçlara sahip olan Lüks Ereğli Seyahat, her 3 yılda bir filosunun tamamını yenilemektedir. Funtoro markalı koltuk arkası televizyonlarda ise yolcularına okey, tavla gibi grup oyunlarını aynı anda oynayabilme olanağı sunuyor.

“Tercih güvense, amaç varmaksa hedeflere, özlem ulaşmaksa sevdiklerine; sizlerle öncü, sizlerle güçlü olan ve sizleri daima rahat, güvenli, huzurlu seyahat ettirmeyi ilke edinerek, ‘sizlerle daha güzele, hep daha güzele’ sloganı ve ‘halka hizmet hakka hizmettir’ düşüncesi ile her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.”
 

Ana Sayfa
Hava Durumu
Yol Durumu
Mesafeler
İnsan Kaynakları
Dilek ve Şikayet Formu
Copyright © 2013 LÜKS EREĞLİ TURİZM